Sık sorulan soruları aşağıda kısaca cevapladık. Belki sizin de aklınıza takılan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Kredi kartı bilgilerim karşı tarafa ulaşıyor mu?

Hayır. Sitemizde SSL (https) sistemi olduğu için kart bilgileriniz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme sistemi ile bankanıza iletiliyor. Ve kart bilgileriniz gizli kalıyor. Alışveriş yaptığınız sitelerde SSL (https) mutlaka arayın.

Kargom nezaman gelir?

Kargolarımız gün içinde 15:30 da kargoya verilir. 15:30 dan önceki siparişleriniz o gün kargoya verilir. Sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir. İstanbul içi genelde ertesi gün ulaşmış olur. İstanbul dışı 4 iş günü içinde elinizde olur.

Banka havalesi ile ödeme yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. Siparişinizi verip ödeme bölümüne geldiğinizde banka havalesini seçerseniz ödemenizi tamamlamış olursunuz. Havaleyi gerçekleştirdikten sonra dekontu mail ile info@baristapazari.com adresine gönderirseniz siparişiniz hazırlanır.

Kapıda ödeme sistemi varmı?

Hayır. Maalesef kapıda ödeme sistemi kullanmamaktayız.

Kargo ücreti kime ait?

Ürünlerimiz piyasanın çok altında olduğundan kargo ücreti cüzi miktarda olup alıcıya aittir.

Toplu alımlarda indiriminiz var mı?

Evet. 10 kilo ve üzeri alımlarda çeşitli iskontolar uygulanır. Toplu alımlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0533 419 87 11

Bayiniz olabilir miyim?

Evet. Bayilik anlaşması yapılır ve yüklü alımlarda iskontolar uygulanır. İletişim için 0533 419 87 11 ile görüşebilirsiniz.

Kendi ürünlerimizi sitenizde satışını yapabilir miyiz?

Evet. Ürün listenizi, liste fiyatınızı ve iskonto oranınızı bize ürün görselleri ile gönderirseniz satışınızı yapabiliriz. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz. 0533 419 87 11