Menu
Your Cart

Rex Royal S300 MCTI Süper Otomatik Kahve Makinası

Rex Royal S300 MCTI Süper Otomatik Kahve Makinası

MCTI : Otomatik süt köpürtme, kahve, sıcak su, instant ürün

S300 modeli Rex-Royal’in en çok tercih edilen serisi konumundadır. Güçlü yapısı, yüksek kapasitesi ile bir çok zincir mağaza ve yoğun tüketimlerin tercih sebebi olmuştur.

Günde 250 fincan ve üzeri kahve kapasitesi, 23 gram kahve alabilme kapasitesine sahip çift salvo motorlu paslanmaz çelik demleme ünitesi, 1 veya 2 değirmen seçeneği ve instant ürün hazneleri ile tek tuş ile gurme kahve kalitesini en üst düzeyde ve süreklilik ile alabilirsiniz.

S300 serisine özel ; 7″inç ekranın yanısıra 10.5″inç video oynatabilme özelliğine sahip büyük Türkçe Ekran Seçeneği de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Ayrıca yalnızca S300 ve S500 modellerine özel COMPACT FOAM patentli özel süt köpürtme sistemi ile standart sütü krema kıvamına getirmesi, özel latte ve sütlü ürünler yapmanızı sağlayan, farklılık yaratan özel opsiyonel seçenek olarak sunulmaktadır.

Opsiyonel seçenekeleri diğer modeller de olduğu gibi eklenirken S300 modele özel 10 Lt. kapasiteli buzdolabı ile yüksek kapasite süt hacmine de ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Rex Royal S300 MCTI Süper Otomatik Kahve Makinası
Bu ürün bedava gönderime uygundur
Bu ürün ücretsiz kargo ile gönderilecektir.
103.183,70TL
Vergiler Hariç: 87.443,82TL
  • Stock: In Stock
  • Model: bpkm095
  • MPN: 005