Kolombiya Kahve Federasyonu(KKF) 75 yıldır yarım milyondan fazla Kolombiyalı kahve üreticisini destekleyerek dünyanın en başarılı organizasyonlarından biri olmuştur. Bu, Kolombiya’nın zengin ve gurme kahvesinin en yüksek kalitede olmasının sebeplerinden birisidir.

Kolombiya Supremo kahvesi elle toplanır ve meyve daha taze iken yıkanarak üstünden çekirdeğin üstündeki kabuk çıkarılarak işlenir. Ardından bu çekirdekler ıslatılır ve fazlalıklarının gitmesi sağlanır. Sonrasında ise çekirdekler tekrar yıkanır. KKF’nin sürekli kontrolleri sayesinde her seferinde muhteşem çekirdekler ortaya çıkar. Kolombiya Supremo’muz, sert aroma, zengin bir tat ve ağırlık ile asidite arasındaki mükemmel uyum için orta derecede kavrulmuştur.

Kolombiya’nın Merkez Vadisi’nden gelen bu ıslak işlenmiş Arabica çekirdekleri size pürüzsüz bir yapı ve asiditenin dengesini sunarak, her bardağınızı zengin kahve aroması ve hafif şekerli tadıyla kuşatır. Mükemmel dengesi sayesinde bu Kolombiya kahvesi size içimi rahat ve kusursuz bir kahve keyfi sunar.