Guatemala

54,55180,01

250 Gr1000 Gr
ÖğütülmesinÖğütülmesinEspressoEspressoFiltre Kahve MakinesiFiltre Kahve MakinesiChemexChemexV60V60AeroPressAeroPressMokapotMokapotFrench PressFrench PressCold BrewCold BrewTürk KahvesiTürk KahvesiSyphonSyphonMetal FiltreMetal Filtre
Temizle
Karşılaştır
Stok kodu: edc007 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , ,

Üç volkanın arasında, bir vadinin içinde saklıdır güzel Antigua, Guatemala. Bu bambaşka bir iklime sahip bölgede, dünyanın en iyi kahvelerinden birisini yetiştiren çiftçiler bulunur. Bu bölge yoğun yağmurları, 1500 metreye kadar ulaşan yüksekliği ve sürekli %65 nemlilik oranıyla kahve yetiştirmek için mükemmeldir. Bu yüzden de kahve üretimi Guatemala’daki bir numaralı endüstridir.

Bu üst sınıf ve meşhur gurme kahve, yoğunluğuna, eşsiz kokusuna ve çikolata esintili bir tada sahip olsun diye orta derecede kavrulur. Zengin ve dengeli aromasıyla Guatemala’dan gelen bu kahvenin ağzınızda bıraktığı baharatlı tadı duyularınıza derinden etki edecek.

Bu ülkeden gelen kahveler aynı zamanda Sertifikalı Organik ve Kafeinsiz olarak da mevcuttur.

Yüksekte yetişen bu Antigua kahvesi, genelde ikinci kırılma everişe kadar, orta derecede kavrulur. Guatemala Antigua diğer Orta Amerika kahvelerinden daha ağır, yoğun bir tada sahiptir. Baharatlı tadıyla, bu eşsiz Guatemala kahvesi ağzınızda kadifemsi bir tat bırakır.

Aroma 80%
asidite 80%
Gövde 80%
Lezzet 80%
Süt ile Uyumu 70%

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg
Seçenekler

250 Gr, 1000 Gr

Kahvenizi Nasıl Öğütelim?

Öğütülmesin, Espresso, Filtre Kahve Makinesi, Chemex, V60, AeroPress, Mokapot, French Press, Cold Brew, Türk Kahvesi, Syphon, Metal Filtre

“Guatemala” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Instagrama Bakın

    No access token

Ana menü