Colombia Supremo Yeşil Çekirdek

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

49.68210.60

Temizle
Stok Kodu: yc001. Kategoriler: Etiketler: ,

Ürün Açıklaması

  • Bilgi
  • Tat
  • Ek Bilgi

Kolombiya Kahve Federasyonu(KKF) 75 yıldır yarım milyondan fazla Kolombiyalı kahve üreticisini destekleyerek dünyanın en başarılı organizasyonlarından biri olmuştur. Bu, Kolombiya’nın zengin ve gurme kahvesinin en yüksek kalitede olmasının sebeplerinden birisidir.

Kolombiya Supremo kahvesi elle toplanır ve meyve daha taze iken yıkanarak üstünden çekirdeğin üstündeki kabuk çıkarılarak işlenir. Ardından bu çekirdekler ıslatılır ve fazlalıklarının gitmesi sağlanır. Sonrasında ise çekirdekler tekrar yıkanır. KKF’nin sürekli kontrolleri sayesinde her seferinde muhteşem çekirdekler ortaya çıkar. Kolombiya Supremo’muz, sert aroma, zengin bir tat ve ağırlık ile asidite arasındaki mükemmel uyum için orta derecede kavrulmuştur.

Kolombiya’nın Merkez Vadisi’nden gelen bu ıslak işlenmiş Arabica çekirdekleri size pürüzsüz bir yapı ve asiditenin dengesini sunarak, her bardağınızı zengin kahve aroması ve hafif şekerli tadıyla kuşatır. Mükemmel dengesi sayesinde bu Kolombiya kahvesi size içimi rahat ve kusursuz bir kahve keyfi sunar.

Bölge : Huila
Çekirdek Türü : Arabica
Elek : 18+
Rakım : < 1500 mt
Toprak Tipi : Kil
İşleme Yöntemi : Yıkanmış

Aroma8
Asidite8
Gövde8
Lezzet9
Bıraktığı Tat8

Ek Bilgi

Ağırlık Yok

Colombia Supremo Yeşil Çekirdek için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Mustafa Emre

    Kahve gibi kahve! Yoğun kokusu, orta-hafif içimi ile ben çok beğendim. French press ile hazırlanan en lezzetli kahve oldu benim için.

Yorum Yap