Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Sitemizde SSL (https) sistemi olduğu için kart bilgileriniz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme sistemi ile bankanıza iletiliyor. Ve kart bilgileriniz gizli kalıyor. Alışveriş yaptığınız sitelerde SSL (https) mutlaka arayın.

Kargolarımız gün içinde 15:30 da kargoya verilir. 15:30 dan önceki siparişleriniz o gün kargoya verilir. Sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir. İstanbul içi genelde ertesi gün ulaşmış olur. İstanbul dışı 4 iş günü içinde elinizde olur.

Evet yapabilirsiniz. Siparişinizi verip ödeme bölümüne geldiğinizde banka havalesini seçerseniz ödemenizi tamamlamış olursunuz. Havaleyi gerçekleştirdikten sonra dekontu mail ile info@baristapazari.com adresine gönderirseniz siparişiniz hazırlanır.

Hayır. Maalesef kapıda ödeme sistemi kullanmamaktayız.

Evet. 10 kilo ve üzeri alımlarda çeşitli iskontolar uygulanır. Toplu alımlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 888 7 654

Evet. Bayilik anlaşması yapılır ve yüklü alımlarda iskontolar uygulanır. İletişim için 0850 888 7 654 ile görüşebilirsiniz.

Evet. Ürün listenizi, liste fiyatınızı ve iskonto oranınızı bize ürün görselleri ile gönderirseniz satışınızı yapabiliriz. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz. 0850 888 7 654